Haber

Bursa İnegöl Belediyesi Truva’ya devredildi

BURSA (İGFA) –İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırıları artarak devam ediyor.

Bir yandan diplomatik temaslarla Filistin halkına yönelik zulmün sona erdirilmesine çalışılırken, bir yandan da ülkemizde Siyonist işgal rejimini destekleyen şirketlere yönelik boykot hareketleri yapılıyor. Bu kapsamda daha önce İnegöl Belediyesi’nin sosyal tesisi Gastro İnegöl’de İsrail menşeli eserlerin satılmadığı ve satılmamaya devam edileceği açıklanmıştı. İnegöl Belediyesi bugün yeni bir boykot kararı aldı.

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban’ın sosyal medyada duyurduğu bu karara göre İnegöl Belediyesi çalışanlarının banka kartları artık ABD kuruluşu olan Master Card veya Visa olmayacak. Önder Taban, “İnegöl Belediyesi ailesi olarak; Bankamızla yaptığımız görüşmeler sonucunda meslektaşlarımızın tüm kartlarının yerli ve milli TROY Kart sistemine aktarılması konusunda anlaşmaya vardık. “İyi şanslar” dedi.

İnegöl Belediyesi’nin tüm çalışanlarının ve belediyeye bağlı şirketlerde çalışanların kartlarının kısa sürede Türkiye Ödeme Tekniği olarak bilinen TROY Kart sistemine aktarılması bekleniyor.

saraykoyajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu